SVEN SE-60038C
SVEN SE-60038C
Short product description:
  • Smooth illumination level adjustment
  • Triac-based electronic circuitry
  • Pushbutton on/off switch
  • Illumination level memorizing feature
All features
  • FEATURES
  • SPECIFICATIONS
  • DESCRIPTION
  • UNBOXING VIDEO
  • SUPPORT
    • Pushbutton on/off switch
    • Key illumination for convenient use in dark environment
Maximal current, A 2
Maximal voltage, V 250
Power, W 30 – 450
Dimensions (W × H × D), mm 82 × 82
Color white, cream
Life time 5 years
Other items
On-ear wired headset
Wireless dynamic microphone
Speakers with volume control on the back
Speakers with USB/SD player and volume control on the front panel
Multifunctional speaker system with Bluetooth, USB/SD player, FM radio, display, remote control
Dual Mode Wireless Mouse (2.4 GHz and Bluetooth)
USB powered speakers with headphone and microphone jacks
Wired clip-on microphone
Backlit wired keyboard
Relay automatic voltage regulator, 600 W, socket
Wired set: keyboard + mouse
News
SVEN AP-B890MV HYBRID ANC WIRELESS HEADPHONES — IMMERSION IN SILENCE
Details >>
SVEN AP-B751MV HYBRID ANC WIRELESS HEADPHONES — IMPECCABLE COMFORT
Details >>
SVEN G600 GAMING MULTIMEDIA SPEAKERS — UNIQUE GAMER DESIGN
Other items
Backlit gaming mouse
Backlit gaming mouse
On-ear wired headset
Party speaker system with Bluetooth, karaoke and FM radio
Web camera with LED backlight
New
Speaker system with Bluetooth and dynamic switchable backlight
Wired keyboard
5 sockets surge protector, 2300 W
Gaming headset
300W Sine Wave Line Interactive UPS, External Batteries
News
Wireless mouse with silent buttons
6 sockets surge protector, 2300 W
Wired keyboard with 2 USB ports
Gaming headset with metal cups and detachable microphone
Speaker system with illuminated volume control
Soundbar with wireless subwoofer
Desktop wired microphone
Wired in-ear earbuds
New
Hybrid Active Noise Canceling (Hybrid ANC) wireless stereo headset
Wireless keyboard with low profile keys
HDMI to HDMI (2.0) cable
Wired mouse with silent buttons
PP mouse pad
Portable speaker with RGB backlight
Portable wireless radio, USB/microSD player
Wired mouse
Speakers with volume and tone controls on the side panel
Line interactive UPS, 360W, 2 sockets
UPS battery 12V 9Ah