SVEN SE-72014L-B
SVEN SE-72014L-B
Short product description:
  • Non-flammable ABS plastic case
  • Mountable on various surfaces: wood, plasterboard, plastic, ...
  • Dust- and waterproof, IP54 protection class
  • Enhanced design of cable terminals
All features
  • FEATURES
  • SPECIFICATIONS
  • DESCRIPTION
  • UNBOXING VIDEO
  • SUPPORT
    • Mountable on various surfaces: wood, plasterboard, plastic, etc.
    • Wires can be put in from above and from below
    • Сable rubber seals
    • Illuminated for convenient use in dark environment
Maximal current, A 10
Maximal voltage, V 250
Protection level IP54
Dimensions (W × H × D), mm 72 × 72
Color grey
Life time 5 years
Other items
On-ear wired headset
Wired in-ear earbuds
Portable speaker with backlight
Portable wireless radio, USB/microSD player
Wired keyboard
Backlit mechanical gaming keyboard
Wireless set: keyboard + mouse
Wired keyboard
Speakers with volume and tone controls on the side panel
On-ear wired headphones
Line interactive UPS, 510W, 6 sockets
Wireless mouse
Other items
Multifunctional speaker system with Bluetooth, USB/SD player, FM radio, display, remote control
Wireless mouse with adjustable cursor speed
Dual Mode Wireless Mouse (2.4 GHz and Bluetooth)
Windows/PS3/PS4 compatible wireless gamepad
Speaker system with dynamic illumination
Waterproof portable speaker with backlight
Speaker system with illuminated volume control
Backlit gaming mouse
Waterproof portable speaker system with backlight
Speaker system with headphone jack
Speaker system with the highest sound quality. Bluetooth, USB, microSD, FM, display, remote control
Wired multimedia keyboard
On-ear wired headset
Wired mouse
Gaming mouse
Fabric gaming mouse pad with rubber backing
Line interactive UPS, 720W, 3 sockets
Wireless chiclet keyboard
Programmable gaming mouse
Wired dynamic microphone
USB powered speakers with headphone and microphone jacks
Fabric mouse pad with rubber backing
Genuine wood wired in-ear earbuds
UPS battery 6V 4,5Ah
New
Speaker system with Bluetooth and dynamic switchable backlight