SVEN SE-60031M
SVEN SE-60031M
Short product description:
  • Non-flammable ABS plastic case
  • 1 mm zinc-galvanized steel core
  • Sprung support hooks for convenient mounting
  • Enhanced design of cable terminals
All features
  • FEATURES
  • SPECIFICATIONS
  • DESCRIPTION
  • UNBOXING VIDEO
  • SUPPORT
Conductor diameter, mm 9,5
Dimensions (W × H × D), mm 82 × 82
Color white, cream
Life time 5 years
Other items
Gaming headset with LED backlight and 7.1 virtual sound
Wireless set: multimedia keyboard + mouse
On-ear wired headphones
Fabric mouse pad with rubber backing
Mechanical programmable gaming keyboard
600W Sine Wave Line Interactive UPS, External Batteries
New
Relay automatic voltage regulator, 530 W, 4 sockets
Wired mouse
USB 2.0 Am to Bm cable
Soundbar for TV
Wireless gaming mouse
News
04/10/2026
SVEN AP-B890MV HYBRID ANC WIRELESS HEADPHONES — IMMERSION IN SILENCE
Details >>
04/09/2026
SVEN AP-B751MV HYBRID ANC WIRELESS HEADPHONES — IMPECCABLE COMFORT
Details >>
SVEN G600 GAMING MULTIMEDIA SPEAKERS — UNIQUE GAMER DESIGN
Buried through-line TV socket in two co lours: SE-60031M (white) and SE-60031M-С (cream). 1 mm zinc-galvanized steel core. Sprung support hooks for convenient mounting. Enhanced design of cable terminals.
Other items
Desktop wired microphone
Speaker system with illuminated volume control
Programmable gaming mouse
USB powered speakers with side panel volume control
PP mouse pad
Dual Mode Wireless Mouse (2.4 GHz and Bluetooth)
USB powered speakers with headphone and microphone jacks
New
Wireless stereo headphones with ANC
Line interactive UPS, 510W, 6 sockets
Wired in-ear earbuds
Wired set: keyboard + mouse
Wireless mouse with silent buttons
News
Wired in-ear earbuds
Waterproof portable speaker with backlight
On-ear wired headphones
On-ear wired headset
6 sockets surge protector, 2300 W
Relay automatic voltage regulator, 330 W, 4 sockets
Windows/Android/PS3 compatible wired gamepad
Wired multimedia keyboard
Portable speaker with backlight
Party speaker system with Bluetooth, karaoke and FM radio
Wired clip-on microphone
Genuine wood wired in-ear earbuds
HDMI to HDMI (2.0) cable
Mini soundbar with volume controls on the front panel
Gaming mouse pad with non-slip base
Wired in-ear earbuds with microphone
Line interactive UPS, 400W, 3 sockets