SVEN SE-60038F
SVEN SE-60038F
Short product description:
  • Smooth illumination level adjustment
  • Triac-based electronic circuitry
  • Pushbutton on/off switch
  • Illumination level memorizing feature
All features
  • FEATURES
  • SPECIFICATIONS
  • DESCRIPTION
  • UNBOXING VIDEO
  • SUPPORT
    • Pushbutton on/off switch
    • Key backlight for convenient use in dark environment
Maximal current, A 2,7
Maximal voltage, V 250
Power, W 60 – 600
Dimensions (W × H × D), mm 82 × 82
Color white, cream
Life time 5 years
Other items
230V speakers with headphone and microphone jacks
Party speaker system with Bluetooth, karaoke and FM radio
Programmable gaming mouse
Wired keyboard with USB port
UPS battery 12V 9Ah
Fabric mouse pad with rubber backing
Backlit gaming keyboard
5 sockets surge protector, 2 USB ports, 2300 W
Waterproof portable speaker with karaoke and backlight
Programmable RGB backlit gaming keyboard.
Speakers with volume control on the back
Other items
Portable radio, USB/microSD/SD player
Waterproof portable speaker system with backlight
Relay automatic voltage regulator, wall-mounted, LCD, 1200 W, 2 sockets
Backlit gaming keyboard
Speakers with volume and tone controls and headphone output on the side panel
Wired in-ear earbuds
Backlit gaming speaker system, Bluetooth, USB/SD player, FM radio, display, remote control
Programmable gaming mouse
USB powered speakers with headphone and microphone jacks
PS-3/4/XB1/XB360/N-Switch/Windows/Android compatible gaming steering wheel with shift lever
Windows/PS3/PS4 compatible wireless gamepad
Compact speakers with cable volume control
Wired keyboard with PC shutdown option
TWS in-ear earbuds with microphone
600W Sine Wave Line Interactive UPS, External Batteries
Windows/iOS/Android/PS-3/4/N-Switch compatible wireless gamepad
UPS battery 12V 5Ah